Schär Mix B bread mix 1000 g

Schar Mix B bread mix 1000 g   Sypká zmes bez lepku na pečivo a kysnuté cesto. Teraz nové a vylepšené zloženie. Zloženie: kukuričný škrob, ryžová múka, rastlinná vláknina...
Garantovaný nákup z Grizly

• Vyššia cena

Za mňa najchutnejší bezlepkový chlebík z tejto múky, a to som vyskúšala rôzne kombinácie múk aj hotový chlieb, a hoci je dosť drahá, aj tak sa oplatí upiecť si radšej vlastný chlebík (ja ho zvyknem upiecť rovno v pekárničke, nemá síce takú krásnu kôrku a tvar, ale je chutný a nemusím sa babrať s tým lepkavým cestom)

Ešte som nepoužila ale s touto značkou mám dobre skusenosti

• , zakúpené v Grizly

Asi najlepšia múka na chlieb a pečivo.

Schar Mix B bread mix 1000 g

Sypká zmes bez lepku na pečivo a kysnuté cesto.

Teraz nové a vylepšené zloženie.

Zloženie: kukuričný škrob, ryžová múka, rastlinná vláknina (psyllium, bambus), prírodné ryžová múka 3,8%, šošovicová múka 3,6%, dextróza, zahusťovadlo: hydroxypropylmethylcelulóza; jedlá soľ.

Môže obsahovať stopy sóje.

Skladovanie: Uchovajte v suchu a chráňte pred teplom.

Sypká zmes bez lepku na pečivo a kysnuté cesto. Múka prvotriednej kvality od talianskej firmy Schaer.

Na sklade • 1 variant2,49 €97 % • 11 046 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

• Vyššia cena

Ešte som nepoužila ale s touto značkou mám dobre skusenosti

• , zakúpené v Grizly

Asi najlepšia múka na chlieb a pečivo.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Grizly

Ona má inú konzistenciu než klasická chlebová múka ale mne vyhovuje, už som si našla grif ako z nej pripraviť chutný chlebík.

• Výborný chlieb a knedlik
  • , zakúpené v Grizly

Asi najlepšia z bezgluténových chlebových zmesí.